.......o autorech projektu......

 

 

....nápad mapovat památky, zvláště středověké, se zrodil před 12 lety v jedné hospůdce nad skleničkou dobrého moku. Od té doby se se pracuje na obrovském problému a tím je čas......

 
Veškeré věci které zde naleznete jsou v podstatě výsledkem úsilí malé skupiny lidí (nadšenců) seskupených kolem Petra Šafránka a Petra Noska. To že se tento projekt ještě nezastavil lze poděkovat hlavně Petru Šafránkovi, který je hlavním motorem výběru oblastí a plánování cílů. Prezentace je poté prací a tvorbou Petra Noska.
 

Informace pro tyto stránky pochází v drtivé většině z vlastních nebo v terénu získaných informací. Dalším zdrojem je pro nás internet. Nelze však také opominout spolupráci s odborníky (p. Durdík, p. Varhaník, p. Úlovec nebo p. Holý) nebo např. naše členství v klubu Augusta Sedláčka (zakladatel české "hradologie").

 

Na naše "středověké výlety" jezdíme téměř v každém volném čase, ale poslední dobou jsme museli trochu přibrzdit hlavně z rodinných důvodů. Doufáme však, že se vše opět rozjede dle našich nenasytných představ.

 

 

2004 až 2008

 

2009

 

2011